Disconnect From Server
Hata değildir Serverın kapalı olduğunu gösterir.
Extract Failed
Patch çekerken bu hatayı alıyorsanız kaçıncı patch'te aldıysanız o Patchin bitmesini bekleyin ve sonra çıkarttığı zip dosyasını buraya çıkart deyin. (Ör: 1306.zip)
Login Screen 10060
Bu hata giriş ekranında karşınıza çıkar ve sebebi Sunucu'ya girişlerin kapalı olmasıdır.
Knight Online 0xE019100B Hatası
Bu hatanın birden fazla sebebi olabilir. İlk sebep antivirus (virüs koruma) programının Knight Online klasörlerinin içindeki bir dosyayı zararlı olarak görmesi olabilir. Bu nedenle varsa antivirus programınız kaparın ve oyuna giriş yapmayı deneyin. Sorun çözülürse antivirüs programınızda Knight Online'ın çalışmasına izin verin veya oyuna girerken virüs koruma programını kapatın.

0xE019100B hatasının ikinci bir çözümü ise CCleaner. CCleaner ile aşağıdaki yönermeleri uyguluyarak 0xE019100B hatasını çözebilirsiniz:

CCleaner'ı indir.
CCleaner ile tam tarama yap.
Tüm kayıt defteri hatalarını onar.

Soacs Log Hatası
Bu hata çoğu hata gibi Data klasörünüzün eksikliğinden kaynaklanır sebebi Data klasöründeki değişik şifrelenmiş TBL'dir, ve bunu bir hile olarak algılar ve oyunu kapatır. Çözümü ise basit sitemizden Clientimizi indirmeniz gerekmektedir.
Kapat Hatası
Bu hatada aynı şekilde Data klasörlernin farklılığından ve KnightOnline.exe'nin bozuk veya yanlış olmasından kaynaklanır. Çözümü ise basit sitemizden Clientimizi indirmeniz gerekmektedir.